Muzyka:
Yasunori IwasakiObsada:
久川綾, Sōichiro Hoshi, Minori Chihara, Tomokazu Seki, Shin'ichirō Miki, Haruhi Nanao, Ken Takeuchi, Kenta Miyake, Kenji Hamada, Kazuyuki Ishikawa (więcej)Odcinki(24)
-
Seiiki (S01E01)
-
Haiboku (S01E02)
-
Šikkónin (S01E03)
-
Ginen (S01E04)
-
Seisai (S01E05)
-
Gen'ei (S01E06)
-
Gekiha (S01E07)
-
Rjúgan (S01E08)
-
Šukusei (S01E09)
-
Kioku (S01E10)
-
Inóša (S01E11)
-
Ankoku (S01E12)
-
Marjoku (S01E13)
-
Góka (S01E14)
-
In'jó (S01E15)
-
Kikecu (S01E16)
-
Šin'i (S01E17)
-
Kjómei (S01E18)
-
Kidó (S01E19)
-
Bórjaku (S01E20)
-
Bóhacu (S01E21)
-
Kecui (S01E22)
-
Džubaku (S01E23)
-
Ruten (S01E24)
Obsada
久川綾
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Minori Chihara
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Haruhi Nanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
GTO (1999) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Ken Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kenji Hamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kazuyuki Ishikawa
Japonia
Ryōko Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Shiho Kawaragi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Masakazu Kohara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kazuki Yao
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Norihisa Mori
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Wataru Hatano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yasuhiro Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Takayuki Okada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Yôichi Nishijima
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Gungrave (2003) (serial)