Black Lagoon - Roberta's Blood Trail (2010) (seria)
Scenariusz:
Sunao KatabuchiZdjęcia:
Kenji FujitaMuzyka:
Takayuki WatanabeObsada:
Daisuke Namikawa, Megumi Toyoguchi, Michie Tomizawa, Tsutomu Isobe, Hiroaki Hirata, Satsuki Yukino, 伊倉一恵, Shinji Ogawa, Hironori Kondou, Miho Miyagawa, Yôichi Nishijima, Jun Karasawa (więcej)Opisy(1)
The violence reaches a fever pitch as Roberta stalks the army through the pitch black jungle. Rock has a plan to forever silence the criminal underworld of Roanapur, but it may prove deadly. (Crunchyroll)
Obsada
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Michie Tomizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tsutomu Isobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
伊倉一恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Shinji Ogawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hironori Kondou
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Miho Miyagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Monogatari Series: Second Season (2013) (serial)
Yôichi Nishijima
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Gungrave (2003) (serial)
Jun Karasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Monster (2004) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Motoi Koyanagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Nobuaki Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Nobuaki Kanemitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Chikara Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Takurō Kitagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Trigun (1998) (serial)