Reżyseria:
Cyril KrálikMuzyka:
Pavol KvassayObsada:
Monika Hilmerová, Viliam Polónyi, Michal Gučík, Ivan Krivosudský, Štefan Bučko, Eva Krížiková, Dušan Kaprálik, Zuzana Dančiaková, Jaroslav Čejka, Ján Chlebík, Ján Greššo, Lucia Vráblicová (więcej)Obsada
Monika Hilmerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tata (2000) (nagranie teatralne)
Uprising (2001) (film telewizyjny)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Michal Gučík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Posledná zastávka (1986) (film telewizyjny)
Otec (1994) (film telewizyjny)
Ivan Krivosudský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Štefan Bučko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Dušan Kaprálik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Zuzana Dančiaková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Requiem pro panenku (1991)
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Malý somár na dne duše (1989) (film telewizyjny)
Jaroslav Čejka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lidé z maringotek (1966)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Poločas štěstí (1984)
Ján Chlebík
Czechosłowacja
Ján Greššo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Lucia Vráblicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nedodržaný sľub (2009)
Piargi (2022)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Alexandra Záborská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mŕtvi učia živých (1983)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Rozruch na onkológii (1991) (film telewizyjny)
Martin Vanek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
English is easy, Csaba is dead (2002) (nagranie teatralne)
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Dušan Vaňo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mŕtvi učia živých (1983)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (film telewizyjny)
Jahňa chudobného (1992) (film telewizyjny)
Rasťo Rogel
Najlepsze filmy:
Jahňa chudobného (1992) (film telewizyjny)
Tajomstvá pod viečkami (1990) (film telewizyjny)
Diabol vo Francúzsku (1991) (film telewizyjny)
Vilma Jamnická
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Lotár Radványi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Milan Bartošek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Evanjelium o Márii (1992) (nagranie teatralne)
Profesor Raat (1989) (film telewizyjny)
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)