Reżyseria:
Vladimír KavčiakScenariusz:
Miloš KratochvílZdjęcia:
Miloš HorákMuzyka:
Jaromír KlempířObsada:
Ladislav Frej st., Táňa Fischerová, Slávka Budínová, Josef Větrovec, Martin Šotola, Jiří Bednář, Oldřich Vízner, Josef Langmiler, Blanka Bohdanová, Antonín Hardt, Karel Augusta, Jan Okrouhlík (więcej)Obsada
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Signum laudis (1980)
Táňa Fischerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Záchvěv strachu (1984)
Slávka Budínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kola (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Martin Šotola
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Zlá krev (1986) (serial)
But imieniem Melichar (1983)
Jiří Bednář
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Oldřich Vízner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Postrzyżyny (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Josef Langmiler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Blanka Bohdanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ryba ve čtyřech (1987) (film telewizyjny)
Romeo, Julie a tma (1959)
Antonín Hardt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Karel Augusta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Jan Okrouhlík
Najlepsze filmy:
Dům pro dva (1987)
Drodzy przyjaciele, tak! (1989)
Naděje má hluboké dno (1989) (film telewizyjny)
Karolina Frydecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muži v offsidu (2010) (nagranie teatralne)
Miláček (2009) (nagranie teatralne)
Błędy (2021)
Michaela Koliandrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kwietne pączki (2011)
Posel dobrých zpráv (1976) (film telewizyjny)
Pan Tau w oblokach (1988)
Zuzana Mixová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příbuzenstvo (1979) (film telewizyjny)
Dnes v jednom domě (1980) (serial)
Noc oranžových ohňů (1974)
Růžena Rudnická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Czuły barbarzyńca (1989)
Dziewiate serce (1978)
But imieniem Melichar (1983)
Oldřich Janovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Skowronki na uwięzi (1969)
Zločin lorda Savila (1967) (film telewizyjny)
Jan Krafka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kochanek królowej (2012)
České století (2013) (serial)
Šťastný smolař (2012) (film telewizyjny)