Reżyseria:
Ivo TomanZdjęcia:
Josef IllíkMuzyka:
Jiří SrnkaObsada:
Josef Langmiler, Dagva-Očiryn Elbegsajchan, Karel Hlušička, Dž. Dzanabadzar, Josef Větrovec, Šataryn Ceceg, Slávka Budínová, Jan Kanyza, Petr Pospíchal (więcej)Obsada
Josef Langmiler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Dagva-Očiryn Elbegsajchan
Najlepsze filmy:
Chajrcham öndör chá bajna? (1977)
Karel Hlušička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Dž. Dzanabadzar
Najlepsze filmy:
Chajrcham öndör chá bajna? (1977)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Šataryn Ceceg
Najlepsze filmy:
Chajrcham öndör chá bajna? (1977)
Slávka Budínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kola (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Jan Kanyza
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Petr Pospíchal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Karel Bělohradský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Piorun kulisty (1978)
Adelheid (1969)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)
Jan Kuželka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Kelner, płacić! (1980)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Libuše Jiskrová
Najlepsze filmy:
Uloupené dětství (1986) (film telewizyjny)
Komediantská historie (1969) (film telewizyjny)
Kukačky (1973) (film telewizyjny)
Jiří Holý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Oldřich Janovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Skowronki na uwięzi (1969)
Zločin lorda Savila (1967) (film telewizyjny)
Karel Dellapina
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Krwawym tropem (1969)
Počkám, až zabiješ (1973)
Jindřiška Gabriela Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Skowronki na uwięzi (1969)
Przypadek dla początkującego kata (1969)
Lena Birková
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Kola (1996)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Ladislav Mrkvička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)