Reżyseria:
Pavel KohoutZdjęcia:
Josef IllíkMuzyka:
Jan F. FischerObsada:
Stanislava Bartošová, Radoslav Brzobohatý, František Němec, Marie Drahokoupilová, Marie Marešová, Zdeněk Jirotka, Jaroslava Pokorná (więcej)Obsada
Stanislava Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Radoslav Brzobohatý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Marie Marešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Romeo, Julie a tma (1959)
Po rozvodu (1981) (film telewizyjny)
Zdeněk Jirotka
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
7 zabitých (1965)
Přehlídce velím já! (1969)
Jaroslava Pokorná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Vladimír Vostřel
Najlepsze filmy:
7 zabitých (1965)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Vlastimil Hašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dolina pszczól (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Vincenc Wingler
Najlepsze filmy:
7 zabitých (1965)
Michael Junášek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svatba s podmínkou (1965)
7 zabitých (1965)
Jiří Zahajský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vladimír Bičík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
František Marek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Krakatit (1948)
Jan Vala
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Skowronki na uwięzi (1969)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert) - prezenter
Karel Hábl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Adelheid (1969)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Tysiącletnia pszczoła (1983)