Scenariusz:
Gou ZappaZdjęcia:
Norikazu YamaguchiMuzyka:
Masara NishidaObsada:
Daisuke Hirakawa, Momoko Saitō, Rie Kugimiya, Yuki Matsuoka, Ken Narita, Yumiko Kobayashi, Sayaka Ōhara, Chiwa Saito, Takaya Kuroda, Rio Natsuki (więcej)Odcinki(24)
-
Present wa imóto? (E01)
-
Hadžimete no ošógacu (E02)
-
Kanrinin-san ga jatte kita (E03)
-
ブラック・バレンタインデー (E04)
-
Brassiere o Kai ni (E05)
-
Joku wakaru sentó kóza (E06)
-
Ukiuki, gakkuri, šonbori (E07)
-
Sukima Kaze (E08)
-
Koi no cubomi (E09)
-
Let's Onsen! (E10)
-
Koi, Sarinu (E11)
-
Došaburi, sošite- (E12)
-
Hadžimete no Juri-pjon (E13)
-
Neko-njan to brassiere (E14)
-
Pool de Džapun! (E15)
-
Dokiwaku nacumacuri (E16)
-
Dotabata Tea Party (E17)
-
Let's njan-sing! (E18)
-
Idol no júucu (E19)
-
Ataši no Njanko (E20)
-
Let's júenči! (E21)
-
Hadžimete no gošudžin-sama (E22)
-
Negai (E23)
-
ハッピー・クリスマス (E24)
Obsada
Daisuke Hirakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Momoko Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Sketchbook ~full color'S~ (2007) (serial)
Isekai no seikiši monogatari (2009) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yuki Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takaya Kuroda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Rio Natsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Skip Beat! (2008) (serial)
Mami Shitara
Japonia
Najlepsze seriale:
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Romeo × Juliet (2007) (serial)
Clannad (2007) (serial)
Kanako Tateno
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ergo Proxy (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Eri Nakao
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Eri Sendai
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Hideki Tasaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Yasuhiko Kawazu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Fumie Mizusawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Yuka Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Kaori Mizuhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hellsing (2001) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Ken'ichi Mochizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kanon (2006) (serial)