DearS
Reżyseria:
Iku SuzukiScenariusz:
Takao YoshiokaZdjęcia:
Tetsuharu HiguchiMuzyka:
Tomoki HasegawaObsada:
Kishō Taniyama, Chiwa Saito, Ai Shimizu, Ryôko Shintani, Miyuki Sawashiro, Mai Nakahara, Yukari Tamura, Kappei Yamaguchi, Megumi Toyoguchi, Kikuko Inoue, Hiroaki Hirata, 鈴木麻里子, Jun'ichi Suwabe (więcej)Obsada
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Ai Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Ryôko Shintani
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Non non bijori (2013) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Angel Beats (2010) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
鈴木麻里子
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Slam Dunk (1993) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Akemi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Ryôhei Nakao
Japonia
Haruko Momoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Steins;Gate (2011) (serial)
Genšiken (2004) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Yumi Sudo
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kiyonobu Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayuri Sadaoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)