Reżyseria:
Wojciech AdamczykScenariusz:
Robert BrutterZdjęcia:
Włodzimierz GłodekObsada:
Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Piotr Pręgowski, Agnieszka Pawełkiewicz, Violetta Arlak, Bogdan Kalus, Sylwester Maciejewski (więcej)VOD (1)
Odcinki(13)
-
Radio Mamrot (S08E01)
-
Wykapany ojciec (S08E02)
-
Wybacz mnie (S08E03)
-
Czysta karta (S08E04)
-
Obywatelskie obowiązki (S08E05)
-
Nowatorska terapia (S08E06)
-
Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana (S08E07)
-
Los pogorzelca (S08E08)
-
W blasku fleszy (S08E09)
-
Grecy i Bułgarzy (S08E10)
-
Jedźmy, nikt nie woła (S08E11)
-
Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (S08E12)
-
Wielkie otwarcie (S08E13)
Opisy(1)
Para musi podjąć trudne życiowe decyzje. Czy Lucy powinna zostać w polityce? Czy Kusy powinien podążać za swoją malarską pasją? (Netflix)
Obsada
Ilona Ostrowska
Polska
Najlepsze seriale:
Ślepnąc od świateł (2018) (serial)
Naznaczony (2009) (serial)
Warszawianka (2023) (serial)
Cezary Żak
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Kontrola (2018) (serial)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (serial)
Paweł Królikowski
Polska
Najlepsze seriale:
Belfer (2016) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Marta Lipińska
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
M jak miłość (2000) (serial)
Franciszek Pieczka
Polska
Najlepsze seriale:
Czterej pancerni i pies (1966) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Artur Barciś
Polska
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (1988) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
Forst (2024) (serial)
Piotr Pręgowski
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Klan (1997) (serial)
Violetta Arlak
Polska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Naznaczony (2009) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Bogdan Kalus
Polska
Najlepsze seriale:
Rojst (2018) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Sylwester Maciejewski
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Dekalog (1989) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Artur Janusiak
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
1670 (2023) (serial)
Wataha (2014) (serial)
Mateusz Rusin
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Belle Époque (2017) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Elżbieta Romanowska
Najlepsze seriale:
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Magdalena Kuta
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
W głębi lasu (2020) (serial)
Lekarze (2012) (serial)
Piotr Ligienza
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Wiktor Zborowski
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
1983 (2018) (serial)
Magiczne drzewo (2003) (serial)
Bartłomiej Kasprzykowski
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Świat według Kiepskich (1999) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Wojciech Wysocki
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Klan (1997) (serial)
Dorota Chotecka
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Anna Karenina (2000) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)