Reżyseria:
Igor CielScenariusz:
Hana CielováZdjęcia:
Marián MinárikMuzyka:
Svetozár ŠtúrObsada:
Iveta Kožková, Štefan Kožka, Zdena Studenková, Božidara Turzonovová, Nataša Gräffingerová-Kulíšková, Tatiana Kulíšková, Mária Prechovská, Zdena Grúberová, Ivo Gogál, Anna Tyralová (więcej)Obsada
Iveta Kožková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Višňový sad (1978) (film telewizyjny)
Štefan Kožka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Nataša Gräffingerová-Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Višňový sad (1978) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)
Mária Prechovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Zdena Grúberová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Ivo Gogál
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Inwalida (2023)
Anna Tyralová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mojmír II. (1981) (film telewizyjny)
Predohra (1987) (film telewizyjny)
Dve slobodné bez záväzku (1981) (film telewizyjny)
Oľga Šalagová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Jozef Šimonovič ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mária Tudorová (1968) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Andrea Timková - Hrašková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stůl pro čtrnáct (1978) (film telewizyjny)
Kamarátka pre nás dvoch (1975) (film telewizyjny)
Čenkovej deti (1975) (film telewizyjny)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Ivan Laca
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Deti (1985) (film telewizyjny)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)