Reżyseria:
Petr KotekScenariusz:
Viktorín ŠulcZdjęcia:
Tomáš KrestaMuzyka:
Jiří VáclavObsada:
Lucie Zedníčková, Petr Štěpán, Dagmar Bláhová, Taťjana Medvecká, Michal Slaný, Oldřich Vlach, Vladimír Dlouhý, Bořivoj Navrátil, Kateřina Březinová, Radek Žák, Marie Durnová, Zdenek Potužil (więcej)Obsada
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Petr Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dagmar Bláhová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Am a Ea (1977) (nagranie teatralne)
Hogo fogo Homolka (1970)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Michal Slaný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Kuki powraca (2010)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Vladimír Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Kateřina Březinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Počkej, až zhasnu (2002) (film telewizyjny)
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
Radek Žák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Počkej, až zhasnu (2002) (film telewizyjny)
Sama v čase normálnosti (2010) (film telewizyjny)
Marie Durnová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Gazdina roba (2009) (nagranie teatralne)
Skalpel, proszę! (1985)
Zdenek Potužil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Škodná (2007) (film telewizyjny)
Blues pro EFB (1980)
Pavlína Mourková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jiří Bednář
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ivana Andrlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (film telewizyjny)
Otec nebo bratr (1978) (film telewizyjny)
Martin Zahálka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Michal Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jindřich Hinke
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Vlci (1990) (film telewizyjny)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)