Reżyseria:
Andrea SedláčkováScenariusz:
Andrea SedláčkováZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Quentin SirjacqObsada:
Tatiana Dyková, Oldřich Kaiser, Ivan Trojan, Lucie Žáčková, Vojtěch Kotek, Jana Šulcová, Jana Štěpánková, Marie Drahokoupilová, Václav Sloup, Vratislav Hlavatý, Pavel Lagner, Veronika Teplá (więcej)Obsada
Tatiana Dyková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Samotni (2000)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Ivan Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Lucie Žáčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Bracia Karamazow (2008)
Vojtěch Kotek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Jana Šulcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Jana Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Na útěku (2012) (nagranie teatralne)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Vratislav Hlavatý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dziewiate serce (1978)
Opravdová láska (2007) (film telewizyjny)
Děti noci (2008)
Pavel Lagner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Guzikowcy (1997)
Plešatá zpěvačka (2009) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Veronika Teplá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Przeboje i oldboje (2013)
Stróż na kolei (2008)
Rytmus v patách (2009) (film telewizyjny)
Marika Šoposká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Lidice (2011)
Louis-Charles Sirjacq
Francja
Najlepsze filmy:
Frantz (2016)
Oběti a vrazi (2000)
Opravdová láska (2007) (film telewizyjny)
Gregor Bauer
Czechy
Najlepsze filmy:
Ósemka (2014) (film telewizyjny)
Wacław (2007)
Peklo s princeznou (2009)
Hynek Bečka
Najlepsze filmy:
Wacław (2007)
Opravdová láska (2007) (film telewizyjny)