Zdjęcia:
Shin'yo KondôMuzyka:
Akifumi TadaObsada:
Sanae Kobayashi, Mamiko Noto, Ai Shimizu, Hideyuki Tanaka, Romi Paku, Shin'ichirō Miki, Akeno Watanabe, Junko Noda, Mikako Takahashi, Sayaka Ōhara (więcej)Odcinki(13)
Opisy(1)
The story follows the travels of Hazuki Azuma, a tall, brooding high-school girl, as she searches for her adopted older sister and love interest, Hatsumi, in many different "book worlds". (Prime Video)
Obsada
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Ai Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Hideyuki Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
Mikako Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Miyu Matsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ako Mayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Eriko Kawasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Mari Yoko'o
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Hiroko Kasahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Reiko Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)