Pumpkin Scissors
Scenariusz:
Yuuji HosonoZdjęcia:
Hidetake NakajimaMuzyka:
Kō ŌtaniObsada:
Shizuka Itō, Kenta Miyake, Kōsuke Toriumi, Chihiro Suzuki, Kaho Kôda, Akeno Watanabe, Chafūrin, Yasunori Matsumoto, Takayuki Kondō, Tôru Nara, Takumi Yamazaki, Tsuguo Mogami, 小川一樹, Takashi Mito (więcej)Opisy(1)
Randel is beyond desperate to find a reason to fight again, and Alice must battle both her opponent - and an angry mob. (Crunchyroll)
Obsada
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Chihiro Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Kaho Kôda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Chafūrin
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Takayuki Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Tôru Nara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takumi Yamazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Tsuguo Mogami
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
小川一樹
Japonia
Najlepsze seriale:
Samurai champloo (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Takashi Mito
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
K-ON! (2009) (serial)
Yukito Sōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)