Reżyseria:
Karel SmyczekScenariusz:
Alexander KoenigsmarkZdjęcia:
Kristian HynekObsada:
Jana Preissová, Zlata Adamovská, Boris Rösner, Ivana Chýlková, Svatopluk Beneš, Ladislav Potměšil, Gabriela Wilhelmová, Valentina Thielová, Zdeněk Žák, Bořík Procházka, Petr Popelka (więcej)Obsada
Jana Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Boris Rösner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Gabriela Wilhelmová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Valentina Thielová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Bokser i śmierć (1962)
Sněženky a machři (1982)
Zdeněk Žák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Bořík Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Święto przebiśniegu (1983)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Petr Popelka
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
L'affaire Dreyfus (1994) (serial)
Vojtěch, řečený sirotek (1989)
Jana Altmannová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Kola (1996)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Jan Zadražil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada pro banditu (2012) (nagranie teatralne)
Nevinné lži (2013) (serial)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
Lucie Benešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Povodeň (2005) (film telewizyjny)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (film telewizyjny)
Blázni a děvčátka (1989)
Helena Gabrielová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niczego nie żałuję (2007)
Konec starých časů (1989)
Drodzy przyjaciele, tak! (1989)
Václav Chalupa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Les Misérables (1998)
Ztracená brána (2012) (serial)
Jiří Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Bořivoj Penc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobytí severního pólu (2006) (nagranie teatralne)
Záskok (1997) (nagranie teatralne)
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)