Fairy Tail
Reżyseria:
Shinji IshihiraZdjęcia:
黒岩悟Muzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Tetsuya Kakihara, Aya Hirano, Rie Kugimiya, Yûichi Nakamura, Sayaka Ōhara, Satomi Satō, Yui Horie, Shinpachi Tsuji, Ryoko Ono, Wataru Hatano, Hiroki Tōchi, Mai Nakahara, Eri Kitamura (więcej)Opisy(1)
Mavis reveals her incredible skill as a strategist as the final event of the Grand Magic Games begins. Meanwhile, Natsu's squad tries to rescue Lucy. (Prime Video)
Obsada
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Aya Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Satomi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ryoko Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Wataru Hatano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Harumi Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
川鍋雅樹
Japonia
Najlepsze seriale:
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Eiji Sekiguchi
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tsubasa Yonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Log Horizon (2013) (serial)
Yutaka Aoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)