Fairy Tail
Reżyseria:
Shinji IshihiraZdjęcia:
黒岩悟Muzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Tetsuya Kakihara, Aya Hirano, Rie Kugimiya, Yûichi Nakamura, Satomi Satō, Yui Horie, Wataru Hatano, Hiroki Tōchi, Mai Nakahara, Akiko Yajima, Satomi Kōrogi, Shūhei Sakaguchi, Kenjirō Tsuda (więcej)Opisy(1)
Juvia continues to battle with the enigmatic Keyes. Elsewhere, Gray faces off with Silver in a showdown that's been ten long years in the making! (Prime Video)
Obsada
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Aya Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Satomi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Wataru Hatano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Satomi Kōrogi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ničidžó (2011) (serial) - aktor, narrator
Shūhei Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kenjirō Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takahiro Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Masaki Terasoma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yutaka Aoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)