Obsada
Seung-bum Ryoo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Pan Zemsta (2002)
Sinsegye (2013)
W sieci (2016)
Jong-hyuk Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Maljukgeori janhoksa (2004)
Biyeolhan geori (2006)
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Sa-rang Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
I jookil nomeui sarang (2005) (serial)
Eobiseu (2019) (serial)
Roe-ha Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Słodko-gorzkie życie (2005)
Salinui chueok (2003)
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Jung-se Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Saikojiman Gwaenchana (2020) (serial)
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Aggwi (2023) (serial)
Bo-ra Hwang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Mai geol (2005) (serial)
Baegabondeu (2019) (serial)
Sarangbi (2012) (serial)
Ah-seong Ko
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yeohaengja (2009)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Byooti insaideu (2015)
Jung-pyo Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Budanggeorae (2010)
Geukhanjikeob (2019)
Yonguija X (2012)
Se-yoon Moon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Kwaedo Hong Gildong (2008) (serial)
Tikkeulmoa romaenseu (2011)
Ddeugeoun geosi joha (2008)
Young-pil Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Biyeolhan geori (2006)
Geunom moksori (2007)
Bongi kimseondal (2016)
Min-gyu Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Biyeolhan geori (2006)
Yeuieobsneun geotdeul (2006)
Ssanghwajeom (2008)
Sa-hee Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Du eolgurui yeochin (2007)
Young-ki Jung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Welkeom tu Dongmakgol (2005)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Sinsegye (2013)
Byeong-man Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jopok manura 3 (2006)
Kimkwanjang dae Kimkwanjang dae Kimkwanjang (2007)
Sang-tae Ahn
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Yasuwa minyeo (2005)
Kkotpadang : joseonhondamgongjakso (2019) (serial)
Hwa-ryong Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Navillera (2021) (serial)
1987 (2017)
Seung-woo Cha
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gogo chilship (2008)
Oh-min Kwon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Welkeom tu Dongmakgol (2005)
Neundaeeui yoohok (2004)
Dalmaya nolja (2001)
Bae-young Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Cheongchunsidae (2016) (serial)
Gyejeolgwa gyejeol sai (2019)
Eoseowa (2020) (serial)
Kwang-sik Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gyeong-iloun Somun (2020) (serial)
Iljimae (2008) (serial)
Pailan (2001)