Reżyseria:
Martin ŤapákScenariusz:
Peter GlockoMuzyka:
Svetozár StračinaObsada:
Štefan Skrúcaný, Marek Ťapák, Michal Dočolomanský, Emília Vášáryová, Zuzana Frenglová, Milan Lasica, Vlado Müller, Hana Gregorová (więcej)Obsada
Štefan Skrúcaný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (nagranie teatralne)
Modrá ruža (1996) (film telewizyjny)
Marek Ťapák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (film telewizyjny)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Michal Dočolomanský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Emília Vášáryová
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Zuzana Frenglová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Posledná zastávka (1986) (film telewizyjny)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Milan Lasica
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (nagranie teatralne)
Trzech weteranów (1983)
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Tereza Pokorná-Herzová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Starožitníkův krám (1980) (film telewizyjny)
Július Satinský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Trzech weteranów (1983)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Karol L. Zachar
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (film telewizyjny)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Slávo Záhradník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Ján Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Jozef Majerčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (film telewizyjny)
Miloš Pietor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Beata Znaková-Drotárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kráľovská hra (1999) (film telewizyjny)
Miliónový chlap (1987) (film telewizyjny)
Dies irae (1984) (film telewizyjny)
Tatiana Biedniková
Najlepsze filmy:
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (1981)
Stratená dolina (1976)
Skleníková Venuša (1985)
Alexander Bada
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Štyridsaťštyri (1957)