Reżyseria:
Yong-hwa KimZdjęcia:
Hyeon-cheol ParkObsada
Jung-woo Ha
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
1987 (2017)
Time (2006)
Chugyeokja (2008)
Ji-seok Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Paparoti (2013)
Dongbaekggoch pil muryeob (2019) (serial)
Jae-eung Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ggotpineun bomi omyeon (2004)
Salinui chueok (2003)
Gukgadaepyo (2009)
Dong-wook Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Son (2018) (serial)
Ballet gyoseubso (2004)
Dong-il Seong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Han-wi Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Gongdong gyeongbi guyeok JSA (2000)
Adeul (2007)
Eun-sung Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gukgadaepyo (2009)
Eoneunnal kabjagi cheotbeonjjae iyagi - D-day (2006)
Dasepo sonyeo (2006)
Kwang-rok Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nae meorisogui jiugae (2004)
Heelreo (2014) (serial)
Old Boy (2003)
Soo-ro Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Braterstwo broni (2004)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Min-sung Jung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Sowon (2013)
Nae meorisogui jiugae (2004)
Jin-woong Cho
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sigeuneol (2016) (serial)
Maljukgeori janhoksa (2004)
Biyeolhan geori (2006)
Yong-geon Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Yeongeo wanjeonjeongbok (2003)
Seok-hyeon Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Horobicheuleul wihayeo (2006)
Człowiek znikąd (2010)
Time (2006)
Jae-han Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Maljukgeori janhoksa (2004)
Biyeolhan geori (2006)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Je-gyu Kang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gukgadaepyo (2009)
Juan
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ailiseu (2009) (serial)
Banchangggyo (2012)
Betoben baireoseu (2008) (serial)
Ji-yeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Dogani (2011)
Adeul (2007)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (serial)
Joe Seo
Najlepsze filmy:
Wolność słowa (2007)
Gukgadaepyo (2009)
Gang z boiska (2006)
Jeong-soo Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Dong Yi (2010) (serial)
Gukgadaepyo (2009)
Gyeolhongyeyag (2016) (serial)
Sung-joo Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gukgadaepyo (2009)
Miseuteo Ko (2013)