Noein: Mó hitori no kimi e
Twórcy:
Kazuki AkaneScenariusz:
Kazuharu SatōZdjęcia:
Maki UedaMuzyka:
Masumi ItōObsada:
Fujiko Takimoto, Haruka Kudô, Saeko Chiba, Kaori Nazuka, Kōki Miyata, Kouhei Kiyasu, Kazuya Nakai, Ken'ichi Suzumura, Ryōko Shiraishi, Keiji Fujiwara, Sayaka Ōhara, Kenta Miyake, Shunsuke Sakuya (więcej)Opisy(1)
Haruka’s home and everyone in it have been transported to Shangri-la. Noein tries to manipulate Haruka further by showing her a dark vision of the future. (Crunchyroll)
Obsada
Fujiko Takimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Neon Genesis Evangelion (1995) (serial)
Haruka Kudô
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Šinsekai jori (2012) (serial)
Saeko Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kōki Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Kouhei Kiyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Tennis no ódži-sama (2001) (serial)
Kazuya Nakai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ryōko Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Shunsuke Sakuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Akemi Okamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Emiri Kato
Japonia
Najlepsze seriale:
Spy x Family (2022) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Sayori Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Takayuki Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Daisuke Kirii
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)