Šinreigari: Ghost Hound
Affordance / T.F.T.: Thought Field Therapy: Affordance (Kankjó ga seibucu no teikjó suru mono / Šikó džó čirjó hó (E10)
(odcinek)- Affordance / T.F.T.: Thought Field Therapy - Affordance (Kankyou ga Seibutsu ni Teikyou Suru Mono) / Shikou Jou Chiryou Hou (więcej)
Twórcy:
Masamune ShirowReżyseria:
Ryūtarō NakamuraScenariusz:
Chiaki KonakaZdjęcia:
Naoyuki ÔbaMuzyka:
Reiji KitazatoObsada:
Sōichiro Hoshi, 福山潤, Kenshō Ono, Akiko Yajima, Yoshinori Fujita, Yasunori Matsumoto, Sakiko Tamagawa, Fumihiko Tachiki, Michiko Neya, Mitsuki Saiga, Komura Tetsuo, Biichi Satō, Eiji Miyashita (więcej)Obsada
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Kenshō Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Yoshinori Fujita
Japonia
Najlepsze seriale:
Óran kókó host club (2006) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Angel Beats (2010) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mitsuki Saiga
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Komura Tetsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Biichi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Eiji Miyashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Paripi Kómei (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Hikaru Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Noir (2001) (serial)
Kensuke Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Masayasu Nagata
Japonia
Takahide Adachi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šinreigari: Ghost Hound (2007) (serial)
Jodžóhan šinwa taikei (2010) (serial)