Šinreigari: Ghost Hound
Twórcy:
Masamune ShirowScenariusz:
Chiaki KonakaZdjęcia:
Naoyuki ÔbaMuzyka:
Reiji KitazatoObsada:
Sōichiro Hoshi, 福山潤, Kenshō Ono, Akiko Yajima, Yoshinori Fujita, Yasunori Matsumoto, Sakiko Tamagawa, Tōru Ōkawa, Michiko Neya, Yurika Hino, Atsuko Mine, Komura Tetsuo, Kaori Shimizu, Mabuki Andou (więcej)Obsada
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Kenshō Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Yoshinori Fujita
Japonia
Najlepsze seriale:
Óran kókó host club (2006) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Angel Beats (2010) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yurika Hino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Atsuko Mine
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Komura Tetsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Kaori Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
Seikai no Senki (2000) (serial)
Mabuki Andou
Japonia
Najlepsze seriale:
Seirei no moribito (2007) (serial)
Gate: Džieitai kanoči nite, kaku tatakaeri (2015) (serial)
Šinreigari: Ghost Hound (2007) (serial)
Sayuri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)