Zdjęcia:
Eiji TsuchidaMuzyka:
Kaoru WadaObsada:
Sanae Kobayashi, Takahiro Sakurai, Shizuka Itō, Takaya Hashi, Kiyoyuki Yanada, Toshiyuki Morikawa, Hiroshi Yanaka, Mitsuhiro Sakamaki, Yoshinori Sonobe (więcej)Odcinki(103)
-
Akuma o karu šónen (S01E01)
-
Kuro no kjódan (S01E02)
-
Martel no bórei (S01E03)
-
Cučiokina to kúja no Aria (S01E04)
-
Komoriuta o Kikasete (S01E05)
-
Wazawai o jobu mono (S01E06)
-
Kioku no bohjó (S01E07)
-
Kuro no kjódan kaimecu džiken!? (S01E08)
-
Makimodoši no mači (S01E09)
-
Fukó na onna no innocence (S01E10)
-
Miranda Lotto no omoi (S01E11)
-
Sošite mači ni juki ga furi... (S01E12)
-
Coat to tomo ni (S01E13)
-
Fukkacu no ha (S01E14)
-
Fubuki no Hate (S01E15)
-
Sennen no keši (S01E16)
-
Kenšitači no hokori (S01E17)
-
Lenalee no koi (S01E18)
-
Kodžó no kjúkecuki (S01E19)
-
Ganbare exorcist-sama (S01E20)
-
Krory, šúgeki (S01E21)
-
Eliade no šindžicu (S01E22)
-
Wataši ga aišita kjúkecuki (S01E23)
-
Krory tabidači (S01E24)
-
Gensui no Kusari (S01E25)
-
Šúmacu e no makuake (S01E26)
-
Waga ši, Cross gensui (S01E27)
-
Ekusoshisuto Kurōrī (S01E28)
-
Tamaší o uru mono (Zenpen) (S01E29)
-
Tamaší o uru mono (Kóhen) (S01E30)
Obsada
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kiyoyuki Yanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hiroshi Yanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Mitsuhiro Sakamaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ikumi Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Šigofumi (2008) (serial)
Romeo × Juliet (2007) (serial)
Masayuki Omoro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
川上貴史
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Fumitoshi Miyajima
Japonia
Yohei Nishina
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Kazuya Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Satoshi Gotô
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Major (2004) (serial)
D.Gray-man (2006) (serial)
Tomoyuki Kôno
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Noir (2001) (serial)
Hideki Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Rei Nakatsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Terra e... (2007) (serial)
D.Gray-man (2006) (serial)
片浦寛子
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
D.Gray-man (2006) (serial)
Bónen no Xam'd (2008) (serial)