Obsada
Michael Gambon
Irlandia
Najlepsze filmy:
Jak zostać królem (2010)
Harry Potter i więzień Azkabanu (2004)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Rupert Graves
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
Wallander (2008) (serial)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Franco Nero
Włochy
Najlepsze filmy:
Django (2012)
Szklana pułapka 2 (1990)
L'istruttoria e chiusa: dimentichi (1971)
Annabella Sciorra
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Prawo na życie (1995)
Mamma Lucia (1988) (serial)
12 lat i koniec (2005)
John Hannah
Wielka Brytania
Struan Rodger
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Gwiezdny pył (2007)
Prime Suspect 3 (1993) (film telewizyjny)
Robert James
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Jane Eyre (1983) (serial)
Masters of Venus (1962)
SOS Titanic (1958)
Sean Gilder
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hornblower: The Even Chance (1998) (film telewizyjny)
Hornblower: The Examination for Lieutenant (1998) (film telewizyjny)
Hornblower: The Frogs and the Lobsters (1999) (film telewizyjny)
Stephen Yardley
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Doctor and the Devils (1985)
Le Mur de l'Atlantique (1970)
Slayground (1983)
Oliver Cotton
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Mroczny Rycerz powstaje (2012)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Sharpe's Battle (1995) (film telewizyjny)
Katie Carr
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Odyssey (1997) (film telewizyjny)
Mrs Dalloway (1997)
Dinotopia: The Series II (2002) (serial)
Dermot Keaney
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Wallander (2008) (serial)
Prime Suspect 4: Scent of Darkness (1995) (film telewizyjny)
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006)
Graham Crowden
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Pożegnanie z Afryką (1985)
Much Ado About Nothing (1984) (film telewizyjny)
O Lucky Man! (1973)
Susan Gilmore
Wielka Brytania
Hugh Walters
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Rok 1984 (1984)
Firelight (1997)
The Missionary (1982)
Crispin Redman
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
John Adams (2008) (serial)
Victoria & Albert (2001) (film telewizyjny)
Byron (2003) (film telewizyjny)
Chris Jury
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
What Rats Won't Do (1998)
The Final (2010)
Heartbeat (1993) (film telewizyjny)
Paul Brightwell
Najlepsze filmy:
Titanic (1997)
Hornblower: Mutiny (2001) (film telewizyjny)
Hornblower: Retribution (2001) (film telewizyjny)
Peter Howell
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Perfect Strangers (2001) (serial)
Cienista dolina (1993)
Our Mutual Friend (1998) (serial)
Riz Abbasi
Najlepsze filmy:
Hamlet (1996)
Taggart (1983) (serial)
The Adventures of Young Indiana Jones: Treasure of the Peacock's Eye (1995) (film telewizyjny)