Reżyseria:
Zeno DostálScenariusz:
Zeno DostálZdjęcia:
Jiří MacákMuzyka:
Luboš FišerObsada:
Josef Novotný, Barbora Leichnerová, Ivana Chýlková, Marek Vašut, Vlastimil Brodský, Josef Langmiler, Svatava Hubeňáková, Zdeňka Sajfertová, Jana Šedová, Eliška Kuchařová, Ilona Jirotková (więcej)Obsada
Josef Novotný
Najlepsze filmy:
Král kolonád (1990)
Váhy (1992) (film telewizyjny)
Corpus delicti (1991)
Barbora Leichnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Konec starých časů (1989)
Jen o rodinných záležitostech (1990)
Hidden in Silence (1996) (film telewizyjny)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mňága - Happy end (1996)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Niczego nie żałuję (2007)
Vlastimil Brodský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Na skraju lasu (1976)
Światowcy (1969)
Josef Langmiler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Svatava Hubeňáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Ikaria XB 1 (1963)
Zdeňka Sajfertová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Jana Šedová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vracenky (1990)
Akumulator 1 (1994)
Indiáni z Větrova (1979)
Eliška Kuchařová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Barbora Hlavsová (1942)
Hordubalové (1937)
Ilona Jirotková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lampy naftowe (1971)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Marie Kadeřábková
Najlepsze filmy:
Útěky domů (1980)
Král kolonád (1990)
Přezůvky Štěstěny (1983) (film telewizyjny)
Magdaléna Holendrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pozor, vizita! (1981)
Noc panny młodej (1967)
Cukrová bouda (1980)
Vlasta Mecnarowská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Requiem pro panenku (1991)
Proč? (1987)
Oči plné snehu (1983) (film telewizyjny)
Luďa Marešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Milan Riehs
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Václav Babka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Skradziony balon (1966)
Miroslav Kahoun
Najlepsze filmy:
Przez zieloną granicę (1959)
Král kolonád (1990)
Daniel Rous
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Karel Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)