Reżyseria:
Ute WielandZdjęcia:
Peter PrzybylskiMuzyka:
Oli BiehlerObsada:
Christian Ulmen, Nora Tschirner, Florian Lukas, Sandra Borgmann, Heinz Hoenig, Andreas Günther, Steffen Groth, Anneke Kim Sarnau, Petra Kleinert (więcej)Obsada
Christian Ulmen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Cząstki elementarne (2006)
Herr Lehmann (2003)
Twardziel (2006)
Nora Tschirner
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Wie Feuer und Flamme (2001)
Offroad (2012)
Wunderschön (2022)
Florian Lukas
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nordwand (2008)
Obca (2010)
Into the White (2012)
Sandra Borgmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Im Juli. (2000)
Lollipop Monster (2011)
Heinz Hoenig
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Okręt (1981)
Herzlich willkommen (1990)
Messer im Kopf (1978)
Andreas Günther
Austria
Najlepsze filmy:
Ostateczne rozwiązanie (2001) (film telewizyjny)
Drezno (2006) (film telewizyjny)
Miłość z przedszkola 2 (2009)
Steffen Groth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ein Freund von mir (2006)
Alles auf Zucker! (2004)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Anneke Kim Sarnau
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Simpel (2017)
Wierny ogrodnik (2005)
Petra Kleinert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Glück (2012)
Der Palast (2021) (serial)
Turbo & Tacho (2013) (film telewizyjny)
Leslie Malton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Der Zauberberg (1982)
Opętanie (1981)
Offroad (2012)
Detlef Bothe
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Operacja Anthropoid (2016)
Nichts als die Wahrheit (1999)
Lidice (2011)
Jan Henrik Stahlberg
Najlepsze filmy:
Mogadischu (2008) (film telewizyjny)
Twardziel (2006)
Ferrari (2003) (film telewizyjny)
Andreas Pietschmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ku'damm 59 (2018) (serial)
Bella i Sebastian (2013)
Echte Kerle (1996)
Julian Sengelmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ein Hund, zwei Koffer und die ganz grosse Liebe (2005) (film telewizyjny)
FC Venus (2006)
Löwenzahn - Das Kinoabenteuer (2011)
Katrin Wrobel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
FC Venus (2006)
Jens Münchow
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Armin (2007)
Ein Freund von mir (2006)
Gladbeck (2018) (serial)
Nikola Kastner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Feniks (2014)
Eine Andere Liga (2005)
Helene Grass
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Guter Junge (2008) (film telewizyjny)
Die Wölfe (2009) (serial)
Kokon (2020)
Jean Denis Römer
Niemcy
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Freies Land (2019)
Die Wölfe (2009) (serial)
Veit Stübner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Fickende Fische (2002)