Reżyseria:
Vladimír DrhaScenariusz:
Vladimír DrhaZdjęcia:
Vladimír KřepelkaMuzyka:
Martin KratochvílObsada:
Dana Vávrová, Jiří Bartoška, Lenka Termerová, Jaroslava Obermaierová, Jitka Ježková, Martha Issová, Antonie Hegerlíková, Marie Durnová, Jana Brejchová (więcej)Obsada
Dana Vávrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Piorun kulisty (1978)
Odlotowy sekstet (1997)
Jiří Bartoška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Lenka Termerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zart (1968)
Zátopek (2021)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Jitka Ježková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Cudowne lata pod psem (1997)
iMucha Show (2022) (nagranie teatralne) - narrator
Martha Issová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Antonie Hegerlíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Marie Durnová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Gazdina roba (2009) (nagranie teatralne)
Skalpel, proszę! (1985)
Jana Brejchová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Przygody Münchhausena (1961)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Casino Royale (2006)
Tristan i Izolda (2006)
Slečna Julie (2005) (film telewizyjny)
František Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Diabelski wynalazek (1958)
Święto przebiśniegu (1983)
Vítězslav Jandák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Jiří Hálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Filip Rajmont
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Očitý svědek (2021)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Eva Tauchenová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vrať se do hrobu! (1989)
Dzikie pszczoły (2001)
Słońce, siano i parę razy po gębie (1989)
Kateřina Burianová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Viktor Veliký (1988) (film telewizyjny)
Jiří Hána
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Smyčka (2009) (film telewizyjny)
Miroslava Babůrková
Najlepsze filmy:
Kto chce zabić Jessii? (1966)
Stokrotki (1966)
Akumulator 1 (1994)
Eva Matalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Jenůfa (1976) (film telewizyjny)
Luděk Randár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hanele (1999)
Svědek času (1988) (film telewizyjny)