Obsada
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Krowa (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Stanislav Šárský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Boska Emma (1979)
Piš mi. Tvoje Alma (2021) (nagranie teatralne)
Zdeněk Forejt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vincenz Priessnitz (1999)
Arrowsmith (1997) (serial)
Azrael, anděl smrti (1995) (film telewizyjny)
Zora Rozsypalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I pozdrawiam jaskółki (1972)
Kateřina a její děti (1970)
Zastihla mě noc (1985)
František Šec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Boska Emma (1979)
Sjezd abiturientů (1999) (film telewizyjny)
Jiří Vobecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lidice (2011)
Štěpánka Ranošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Alena Sasínová-Polarczyk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Slyšení (2017) (nagranie teatralne)
S nadějí i bez ní (2014) (nagranie teatralne)
Ráno po tom (2019) (nagranie teatralne)
Jiří Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jan Fišar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
10 let muzikálu v Ostravě (2021) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dzień mej miłości (1976)
Josef Haukvic st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Bláznova kronika (1964)
Herec (1988) (film telewizyjny)
Milan Koutný
Najlepsze filmy:
Mimořádný případ (1989) (film telewizyjny)
Umění nestárnout (1989) (film telewizyjny)
Jsem nebe (1970)
Petr Vaněk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Stavy rachotí (1983) (serial)
Antonín Tázlar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Javorová fujarka (1973) (film telewizyjny)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)