Obsada
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Michal Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Stanislav Šárský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Boska Emma (1979)
Piš mi. Tvoje Alma (2021) (nagranie teatralne)
Jan Miller
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Herec (1988) (film telewizyjny)
Zastihla mě noc (1985)
Tvář za oknem (1985) (film telewizyjny)
Zdeněk Forejt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vincenz Priessnitz (1999)
Arrowsmith (1997) (serial)
Azrael, anděl smrti (1995) (film telewizyjny)
Milan Šulc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Marie Logojdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Její pastorkyně (2012) (nagranie teatralne)
Dým bramborové natě (1976)
Vendula Křížová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Věra Janků
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Vincenz Priessnitz (1999)
Jan Mazák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Ladislav Brückner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Záviš a Kunhuta (1985) (film telewizyjny)
Principálka (1986) (film telewizyjny)
Jan Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Papá Offenbach (1970) (film telewizyjny)
Čeněk Halška
Najlepsze filmy:
Rychlík do Ostravy (1960)
Pavel Handl
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Noc panny młodej (1967)
Bumerang (1996)
Josef Haukvic st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Bláznova kronika (1964)
Herec (1988) (film telewizyjny)
Milan Kačmarčík
Najlepsze filmy:
Bankrotáři (2003) (film telewizyjny)
Hodina klavíru (2007) (film telewizyjny)
Ostrov jistoty (1986) (serial)
Vlasta Korec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zobani (1993) (film telewizyjny)
Modelky s.r.o. (2014)
Milan Koutný
Najlepsze filmy:
Mimořádný případ (1989) (film telewizyjny)
Umění nestárnout (1989) (film telewizyjny)
Jsem nebe (1970)
Ondřej Malý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Stanislav Malý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)