Reżyseria:
Tetsurō ArakiScenariusz:
Yasuko KobayashiZdjęcia:
Kazuhiro YamadaObsada:
Aya Hirano, 二又一成, Ron Halder, Kappei Yamaguchi, Hideo Ishikawa, Masaki Aizawa, Kiyoshi Kobayashi, Nonko, Hiroki Takahashi, Aruno Tahara, Takahiko Sakaguma (więcej)Opisy(1)
Four years after Light triumphed at L's grave, he's taken on the persona of the "new L" and become an officer in the National Police Agency. When Kira uses fear and power to gain control of the entire world, L's successor Near uses the forum of the SPK to name her as the new embodiment of L, and implore the Japanese Task Force to snuff out Light before its too late. (Manga Home Entertainment)
(więcej)Obsada
Aya Hirano
Japonia
Najlepsze filmy:
Suzumija Haruhi no šóšicu (2010)
Death Note: R – Genši suru kami (2007) (film telewizyjny)
Gekidžóban Bleach: Fade to Black – Kimi no na o jobu (2008)
二又一成
Japonia
Najlepsze filmy:
Akira (1988)
Kidó keisacu Patlabor 2: The Movie (1993)
Golgo 13 (1983)
Ron Halder
Najlepsze filmy:
The X-Files – File 11: Patient X (1998) (kompilacja wideo)
Stargate: Continuum (2008)
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze filmy:
Podniebna poczta Kiki (1989)
Inujaša: Tenka hadó no ken (2003)
Gekidžóban One Piece STAMPEDE (2019)
Hideo Ishikawa
Japonia
Najlepsze filmy:
Road to Ninja: Naruto the Movie (2012)
Death Note: R – Genši suru kami (2007) (film telewizyjny)
Gekidžóban Bleach: The Diamond Dust Rebellion – Mó hitocu no Hjórinmaru (2007)
Masaki Aizawa
Japonia
Najlepsze filmy:
Stranger: Mukó hadan (2007)
Death Note: R – Genši suru kami (2007) (film telewizyjny)
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Kiyoshi Kobayashi
Japonia
Najlepsze filmy:
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro (1979)
Death Note: R – Genši suru kami (2007) (film telewizyjny)
Lupin III: The First (2019)
Nonko
Japonia
Najlepsze filmy:
Mój sąsiad Totoro (1988)
Inujaša: Tenka hadó no ken (2003)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjō (2002)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze filmy:
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Ginmaku Hetalia: Axis Powers - Paint it, White (Shiroku nure!) (2010)
Street Fighter IV: Arata naru kizuna (2009)
Aruno Tahara
Japonia
Najlepsze filmy:
Meitantei Conan: Tantei-tači no requiem (2006)
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
One Piece Film: Red (2022)
Takahiko Sakaguma
Japonia
Najlepsze filmy:
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Halo Legends (2010)
Masaya Matsukaze
Japonia
Najlepsze filmy:
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Gekidžóban Kjókai no kanata: I'll Be Here – Mirai hen (2015)
Gekidžóban Kjókai no kanata: I'll Be Here – Kako hen (2015)
Yurin
Japonia
Najlepsze filmy:
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Gekidžóban Clannad (2007)
Mitsuru Ogata
Japonia
Najlepsze filmy:
Pluto (2023) (serial)
Kókaku kidótai: S.A.C. 2nd GIG - Individual Eleven (2006)
Rodzice chrzestni z Tokio (2003)
Ryō Naitō
Japonia
Najlepsze filmy:
Gekijōban Karakai Jōzu no Takagi-san (2022)
Bjósoku 5 centimeter (2007)
Death Note: R – Genši suru kami (2007) (film telewizyjny)
Jun'ya Miura
Japonia
Najlepsze filmy:
Pluto (2023) (serial)
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Shonosuke Horikoshi
Japonia
Najlepsze filmy:
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Sayaka Hata
Japonia
Najlepsze filmy:
Death Note: R2 – L o cugu mono (2008) (film telewizyjny)
Kidó senši Gundam I gekidžóban (1981)