Reżyseria:
Wolfgang PanzerScenariusz:
Wolfgang KirchnerZdjęcia:
Edwin HorakMuzyka:
Filippo TreccaObsada:
François Goeske, Franka Potente, Lars Steinhöfel, Robert Höller, Daniel Axt, Toni Deutsch, Alexander Becht, Paula Schramm, Michael Lott (więcej)Obsada
François Goeske
Francja
Najlepsze filmy:
Latająca klasa (2003)
Tatort (1970) (serial)
Französisch für Anfänger (2006)
Franka Potente
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ultimatum Bourne'a (2007) - m.a.
Krucjata Bourne'a (2004)
Tożsamość Bourne'a (2002)
Lars Steinhöfel
Niemcy
Najlepsze filmy:
Die Brücke (2008) (film telewizyjny)
Robert Höller
Niemcy
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Die Brücke (2008) (film telewizyjny)
Charlotte Link (1999) (serial)
Daniel Axt
Niemcy
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Die Brücke (2008) (film telewizyjny)
Rock It! (2010)
Toni Deutsch
Najlepsze filmy:
Die Brücke (2008) (film telewizyjny)
Alexander Becht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Schuld sind immer die anderen (2012)
Wo willst du hin, Habibi? (2015)
Paula Schramm
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
The Whistleblower (2010)
Bis nichts mehr bleibt (2010) (film telewizyjny)
Go West - Freiheit um jeden Preis (2011) (film telewizyjny)
Michael Lott
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Frau Ella (2013)
Werner - Gekotzt wird später! (2003)
Gladbeck (2018) (serial)
Christoph Hofrichter
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Gongdong gyeongbi guyeok JSA (2000)
Didi - Und die Rache der Enterbten (1985)
Spur der Hoffnung (2006) (film telewizyjny)
Heinrich Giskes
Najlepsze filmy:
So weit die Füße tragen (2001)
Heidi (2015)
Die Zärtlichkeit der Wölfe (1973)
Hedi Kriegeskotte
Niemcy
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
23 (1998)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Arvydas Lebeliunas
Najlepsze filmy:
Educazione siberiana (2013)
Die Flucht (2007) (film telewizyjny)
Die Brücke (2008) (film telewizyjny)
Tobias Licht
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Mogadischu (2008) (film telewizyjny)
Poznajmy się jeszcze raz (2019)
Die Inselärztin (2018) (serial)
Branislav Martinák
Najlepsze filmy:
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Caraibi (1999) (serial)
Niewidzialny chłopiec (2014)
Rimas Morkunas
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (2007) (serial)
Kätilö (2015)
Die Brücke (2008) (film telewizyjny)
Herbert Olschok
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Tożsamość (2011)
Sommer vorm Balkon (2005)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Andrius Paulavičius
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Dviženije vvěrch (2017)
Wojna i pokój (2007) (serial)
Sobibór (2018)
Matthias Wien
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Legenda Rity (2000)
Einer trage des anderen Last (1988)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ben Ruedinger
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Schutzengel (2012)
Nicht mein Tag (2014)
Die Brücke (2008) (film telewizyjny)