Zdjęcia:
Hitoshi TamuraMuzyka:
Yoshimori MakotoObsada:
Hiroshi Kamiya, Kazuhiko Inoue, Jun'ichi Suwabe, Miyuki Sawashiro, Mika Doi, Miki Itō, Yūji Ueda, Akemi Okamura, Ayumi Fujimura, Takaya Kuroda (więcej)Odcinki(13)
-
Torawareta Nacume (S04E01)
-
Tóhó no mori (S04E02)
-
Čisaki mono (S04E03)
-
Daitó (S04E04)
-
Sugiši hi no kimi ni (S04E05)
-
Glass no mukó (S04E06)
-
Hito to no ma de (S04E07)
-
Madoi ši koro ni (S04E08)
-
Cukiwake macuri (S04E09)
-
Macurareta kami-sama (S04E10)
-
Ičimai no šašin (S04E11)
-
Kioku no tobira (S04E12)
-
Tóki iedži (S04E13)
Obsada
Hiroshi Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mika Doi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miki Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Akemi Okamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Ayumi Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Takaya Kuroda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Hisayoshi Suganuma
Japonia
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kazuya Ichijō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Yoriko Nagata
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Aki Kanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)