Reżyseria:
James KentScenariusz:
Richard CottanMuzyka:
Dominic MuldowneyObsada:
Roger Allam, Roger Ashton-Griffiths, Ian McDiarmid, James Fox, Lindsay Duncan, Philip Jackson, Robert Hardy, Roy Marsden, John Sessions, Diana Kent (więcej)Obsada
Roger Allam
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Les Misérables in Concert: The 25th Anniversary (2010) (nagranie teatralne)
Endeavour (2012) (serial)
Shakespeare Live! From the RSC (2016) (nagranie teatralne)
Roger Ashton-Griffiths
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Cadfael (1994) (serial)
Brazil (1985)
Cienista dolina (1993)
Ian McDiarmid
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
'Star Wars': A Musical Journey (2005) (film telewizyjny)
Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje (1980)
Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów (2005)
James Fox
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Okruchy dnia (1993)
Anna Pavlova (1983)
Charlie i fabryka czekolady (2005)
Lindsay Duncan
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Wallander (2008) (serial)
Philip Jackson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Robin Hood and the Sorcerer (1983) (film telewizyjny)
Koneser (2013)
Poirot (1989) (serial)
Robert Hardy
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Harry Potter i więzień Azkabanu (2004)
Rozważna i romantyczna (1995)
Far Pavilions, The (1984) (serial)
Roy Marsden
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Foyle's War (2002) (serial)
A Mind to Murder (1995) (film telewizyjny)
The Eagle Has Landed (1976)
John Sessions
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
Twój Vincent (2017)
Hawking (2004) (film telewizyjny)
Diana Kent
Najlepsze filmy:
Billy Elliot (2000)
Poirot (1989) (serial)
Miłość i śmierć w Wenecji (1997)
Kevin McNally
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)
Ostateczne rozwiązanie (2001) (film telewizyjny)
Nicholas Rowe
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Porachunki (1998)
Sharpe's Enemy (1994) (film telewizyjny)
Shackleton (2002) (film telewizyjny)
Guy Henry
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II (2011)
Wallander (2008) (serial)
John Adams (2008) (serial)
Olivia Poulet
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
The Inspector Lynley Mysteries: A Suitable Vengeance (2003) (film telewizyjny)
Zapętleni (2009)
Dermot Crowley
Irlandia
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny VI - Powrót Jedi (1983)
Jonathan Creek (1997) (serial)
Koneser (2013)
Paul Jesson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Foyle's War (2002) (serial)
Vera Drake (2004)
Julian Firth
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Prime Suspect (1991) (film telewizyjny)
John Adams (2008) (serial)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Michael Maloney
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Last Place on Earth (1985) (serial)
Hamlet (1996)
Henry V (1989)
Oliver Cotton
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Mroczny Rycerz powstaje (2012)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Sharpe's Battle (1995) (film telewizyjny)
Jenny Howe
Najlepsze filmy:
Wire in the Blood (2002) (serial)
Truly Madly Deeply (1990)
The Heart of Me (2002)