Zdjęcia:
Shingo FukuyoMuzyka:
Maiko IuchiObsada:
Yuka Iguchi, Atsushi Abe, Akeno Watanabe, Mamiko Noto, Nobuhiko Okamoto, Nozomi Sasaki, Ayako Kawasumi, Toshihiko Seki, Tomokazu Sugita, Rina Satō (więcej)Serie(3) / Odcinki(74)
Opisy(1)
Touma Kamijo nie jest najlepszym uczniem, ale za to włada magicznymi mocami. Pewnego dnia poznaje Index — zakonnicę, której umysł skrywa zakazaną magiczną wiedzę. (Netflix)
Obsada
Yūko Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Yoshihisa Kawahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mai Fuchigami
Japonia
Najlepsze seriale:
Juru Camp (2018) (serial)
Tokyo Revengers (2021) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Yuka Terasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Misato Fukuen
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yuriko Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yutaka Nakano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kimiko Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Mai-HiME (2004) (serial)
Hitomi Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Yū Gi Ō 5D's (2008) (serial)
Toaru madžucu no Index (2008) (serial)
Ao Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Toradora! (2008) (serial)
Mariya Ise
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Ai Kayano
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Rei Sakuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Emi Shinohara
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)