Reżyseria:
Jiří SvobodaZdjęcia:
Ivo PopekMuzyka:
Tatiana MikováObsada:
Jan Dolanský, Lívia Bielovič, Dušan Lenci, Jiří Pecha, Petr Halberstadt, Matěj Hádek, Emil Horváth ml., Ivana Valešová, Milan Kňažko, Pavel Nečas, Karel Zima, Marek Ronec, Daniel Margolius (więcej)Obsada
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Lakomec (2003) (film telewizyjny)
Lívia Bielovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Živé terče (2019) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Dušan Lenci
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Jiří Pecha
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Petr Halberstadt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Návštěvy u pana Greena (2016) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Emil Horváth ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na kometě (1970)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Ivana Valešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Čaj u královny (2008) (nagranie teatralne)
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
...a bude hůř (2007)
Marek Ronec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Daniel Margolius
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Poslední motýl (1990)
Bumerang (1996)
Dušan Škubal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Związani (2009)
Sametoví vrazi (2005)
Co Hedvika neřekla (1995) (film telewizyjny)
Michal Bumbálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Jiří Hajdyla
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada pro banditu (2012) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
...a bude hůř (2007)
Marek Pospíchal
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Ivan Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Iluzjonista (2006)
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (film telewizyjny)
Sametoví vrazi (2005)
Tomáš Krejčí
Najlepsze filmy:
Evžen Oněgin (2009) (nagranie teatralne)
Les mrtvých (2009) (film telewizyjny)
Barbara Chybová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tajemství staré bambitky 2 (2022)
Les mrtvých (2009) (film telewizyjny)