Reżyseria:
Aleksandr Franskevich-LayeScenariusz:
Sergey AshkenaziZdjęcia:
Nikolay IvasivObsada:
Sergei Bezrukov, Paweł Deląg, Vladimir Svirskiy, Rafael Mukaev, Vitaliy Bezrukov, Oleg Tkachev, Rostislav Yankovskiy, Aleksandr Franskevich-Laye (więcej)Obsada
Sergei Bezrukov
Związek Radziecki
Paweł Deląg
Polska
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Chłopaki nie płaczą (2000)
Kiler (1997)
Vladimir Svirskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
4 Tage im Mai (2011)
Sheena667 (2019)
Dněprovskij rubež (2009)
Rafael Mukaev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Epoka lodowcowa (2002)
Vitaliy Bezrukov
Związek Radziecki
Oleg Tkachev
Najlepsze filmy:
Pop (2009)
Pjať něvěst (2011)
Snajper: Broń zemsty (2009) (film telewizyjny)
Rostislav Yankovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Waterloo (1970)
Skazka o Zvjozdnom malčike (1983) (film telewizyjny)
Služili dva tovarišča (1968)
Aleksandr Franskevich-Laye
Najlepsze filmy:
Odliczanie (2004)
Vladimir Yankovskiy
Związek Radziecki
Svyatoslav Astramovich
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Dněprovskij rubež (2009)
Rozkaz: zniszczyć! (2019)
Olesya Pukhovaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Stiljagi (2008)
Pjať něvěst (2011)
Snajper: Broń zemsty (2009) (film telewizyjny)
Magdalena Górska
Polska
Najlepsze filmy:
Skazany na bluesa (2005)
Wszyscy jesteśmy Chrystusami (2006)
Testosteron (2007)
Vladimir Mishchanchuk
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Snajper: Broń zemsty (2009) (film telewizyjny)
Игорь Сигов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Franz + Polina (2006)
Pop (2009)
Dněprovskij rubež (2009)
Dmitriy Mukhin
Związek Radziecki
Anton Starovoytov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Berascejskaja krepasc (2010)
Pop (2009)
Mikhail Kalinichev
Związek Radziecki
Viktor Nemets
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Geroj (2016)
Moj papa Baryšnikov (2011)
Melānijas hronika (2016)
Dzhuletta Gering
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Franz + Polina (2006)
Poslednij broněpojezd (2006)
Oleg Kots
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Dněprovskij rubež (2009)
Księga mistrzów (2009)