Reżyseria:
Vladimír DrhaScenariusz:
Vladimíra SmočkováZdjęcia:
Václav MyslivecMuzyka:
Jiří BulisObsada:
Miroslav Donutil, Lenka Termerová, Nataša Gollová, Oldřich Navrátil, Mojmír Maděrič, Jiří Pecha, Arnošt Goldflam, Eva Vidlařová, Stanislav Fišer, Drahomíra Hofmanová, Libuše Kafková (więcej)Obsada
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Pod jednym dachem (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Lenka Termerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zart (1968)
Zátopek (2021)
Nataša Gollová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Jiří Pecha
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Arnošt Goldflam
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Eva Vidlařová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Kalamita (1980)
Stanislav Fišer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Drahomíra Hofmanová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Libuše Kafková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Restaurace (1983) (film telewizyjny)
Mejdan na písku (1979) (film telewizyjny)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (film telewizyjny)
Alena Kreuzmannová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Diabelski wynalazek (1958)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Jiří Marek
Najlepsze filmy:
Šťastný domov (1983) (film telewizyjny)
Osudové peníze (2010) (film telewizyjny)
Golem (2008) (nagranie teatralne)
Vlasta Mecnarowská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Requiem pro panenku (1991)
Proč? (1987)
Oči plné snehu (1983) (film telewizyjny)
Dáša Neblechová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gobseck (1985) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Fešák Hubert (1984)
Jindřich Světnica
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jaroslav Sypal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lotrando a Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Jan Šmíd
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Vražda v hotelu Excelsior (1971)
Przebudzenie (1959)
Hana Zaoralová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Sama v čase normálnosti (2010) (film telewizyjny)
Zjasnělá noc (1985) (film telewizyjny)