Wykonawca:
Jan Rosák (prezenter), Karel Čáslavský (prezenter), Zdeněk Tulis (prezenter), Jana Hlaváčová, Boris Rösner, Miloslav Šimek, Květa Fialová, Radim Uzel, Josef Alois Náhlovský, Václav Faltus (więcej)Występują
Jan Rosák (prezenter)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Karel Čáslavský (prezenter)
Czechosłowacja
Zdeněk Tulis (prezenter)
Jana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Boris Rösner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Miloslav Šimek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - prezenter
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Radim Uzel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Josef Alois Náhlovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sanatorium (2009) (nagranie teatralne)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Václav Faltus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Malostranské humoresky (1995)
Vždycky jsem to já (1989) (koncert)
Zita Kabátová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Přednosta stanice (1941)
Piorun kulisty (1978)
Żelary (2003)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Raoul Schránil
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Nebe a dudy (1941)
Krystian (1939)
Szaleństwa Ewy (1939)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Krowa (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Vladimír Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gdy przychodzi kot (1963)
Malí medvědáři (1957)
Proszę ostrzej (1956)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Miroslav Horníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)