Reżyseria:
Claude-Michel RomeScenariusz:
Olivier DazatZdjęcia:
Jean-Marc FabreMuzyka:
Frédéric PorteObsada:
Richard Berry, Pascal Elbé, Zabou Breitman, Aïssa Maïga, Bernard Blancan, Moussa Maaskri, Gérald Laroche, Jean-Louis Loca, Aure Atika, Eric Godon (więcej)Obsada
Richard Berry
Francja
Najlepsze filmy:
La Dernière Nuit (1981) (film telewizyjny)
Przyjaciel gangstera (2003)
Mayrig (1991)
Pascal Elbé
Francja
Najlepsze filmy:
Le Fils de l'autre (2012)
Miłość pisana Braillem (2016)
Neuilly sa mère ! (2009)
Zabou Breitman
Francja
Najlepsze filmy:
Le Premier Jour du reste de ta vie (2008)
Monsieur et Madame Adelman (2017)
Wszyscy albo nikt (2015)
Aïssa Maïga
Senegal
Najlepsze filmy:
Czasem w kwietniu (2005) (film telewizyjny)
The Boy Who Harnessed the Wind (2019)
Bienvenue à Marly-Gomont (2016)
Bernard Blancan
Francja
Najlepsze filmy:
Edmond (2018)
Marsylski łącznik (2014)
London River (2009)
Moussa Maaskri
Francja
Najlepsze filmy:
Deux frères (2004)
Marsylski łącznik (2014)
L'Ascension (2017)
Gérald Laroche
Francja
Najlepsze filmy:
Michou d'Auber (2007)
MR 73 (2008)
J'ai toujours rêvé d'être un gangster (2007)
Jean-Louis Loca
Najlepsze filmy:
Dom (1997)
Běda mi! (1993)
Les Insoumis (2008)
Aure Atika
Portugalia
Najlepsze filmy:
Le Skylab (2011)
Jonas (2018) (film telewizyjny)
Wina Woltera (2000)
Eric Godon
Belgia
Najlepsze filmy:
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj (2008)
Suite Française (2014)
Anna (2019)
Arben Bajraktaraj
Najlepsze filmy:
Uprowadzona (2008)
Harry Potter i Zakon Feniksa (2007)
Klucz Sary (2010)
Léa Bosco
Najlepsze filmy:
Anna Karénina (2013) (film telewizyjny)
La bella e la bestia (2014) (film telewizyjny)
Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (2008) (film telewizyjny)
Christiane Conil
Najlepsze filmy:
John Adams (2008) (serial)
Le Temps des amours (2007) (film telewizyjny)
Grunt to rodzinka (2004)
Grégory Gatignol
Francja
Najlepsze filmy:
Pan od muzyki (2004)
La Rafle (2010)
22 kule (2010)
Frédéric Saurel
Francja
Najlepsze filmy:
Qu'est-ce qu'on a fait au bon Dieu ? (2014)
Chłopiec z chmur (2019)
Kurczak ze śliwkami (2011)
Nicolas Woirion
Najlepsze filmy:
Wróg publiczny nr 1, cz. 2 (2008)
13. Dzielnica (2004)
Simon mágus (1999)
Guilaine Londez
Francja
Najlepsze filmy:
Nuit et jour (1991)
Jean-Philippe (2006)
Paryż pani Harris (2022)
Andrée Damant
Francja
Najlepsze filmy:
Amelia (2001)
Docteur Françoise Gailland (1976)
La Gloire de mon père (1990)
Christophe Rouzaud
Najlepsze filmy:
36 (2004)
Pan Batignole (2002)
Jean-Philippe (2006)
Christian Mazzuchini
Najlepsze filmy:
Taxi (1998)
MR 73 (2008)
Nénette et Boni (1996)