Reżyseria:
Kryštof HanzlíkScenariusz:
Milena MathausováZdjęcia:
Juraj ŠajmovičMuzyka:
Petr MalásekObsada:
Petr Rychlý, Jana Stryková, Henrieta Hornáčková, Taťjana Medvecká, Zuzana Slavíková, Zuzana Vejvodová, Vilém Udatný, Lubor Šplíchal, Věra Kubánková, Ondřej Novák, Lucie Šteflová, Martin Sitta (więcej)Obsada
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
System (2015)
Henrieta Hornáčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (2009) (nagranie teatralne)
Žralok v hlavě (2005)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Zuzana Slavíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zuzana Vejvodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vilém Udatný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
Lubor Šplíchal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Butelki zwrotne (2007)
Ostatni wyścig (2022)
Věra Kubánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Ondřej Novák
Czechy
Lucie Šteflová
Czechy
Najlepsze filmy:
Krev zmizelého (2006) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Krev zmizelého (2005)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zabić Sekala (1998)
Radan Kapinos
Czechosłowacja
Kamil Švejda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dowód osobisty (2010)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Václav Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Michal Zelenka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Magdaléna Weigertová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szybko tu, szybko tam (1988)
Zrádci (2020) (serial)
Hořké dny (1979) (film telewizyjny)
Kryštof Nohýnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)