Reżyseria:
Karen OganesyanZdjęcia:
Evgeniy PrivinObsada:
Andrey Krasko, Fyodor Bondarchuk, Elena Yakovleva, Нелли Уварова, Andrey Sokolov, Alyona Bondarchuk, Vladimir Epifantsev, Galina Polskikh (więcej)Obsada
Andrey Krasko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Doktor Živago (2005) (serial)
Osobliwości narodowego wędkarstwa (1998)
Fyodor Bondarchuk
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Tri bogatyrja na dalnich běregach (2012)
9 kompania (2005)
Elena Yakovleva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Interděvočka (1989)
Plyumbum, ili opasnaya igra (1986)
Poslednij bogatyr: Koreň zla (2020)
Нелли Уварова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Beema (2003)
Andrey Sokolov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Amanat (2022)
Poslednij broněpojezd (2006)
Smerš (2007)
Alyona Bondarchuk
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Borys Godunow (1986)
And Quiet Flows the Don (2006) (film telewizyjny)
Vladimir Epifantsev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kapitan Wołkogonow uciekł (2021)
Antikiller 2: Antiterror (2003)
Fartovyj (2006)
Galina Polskikh
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Obratnoj dorogi nět (1970)
Doktor Živago (2005) (serial)
Chodząc po Moskwie (1963)
Konstantin Solovyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
V avgustě 44-go (2001)
Balkanskij rubež (2019)
Śniegu już nigdy nie będzie (2020)
Georgiy Martirosyan
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
Vorošilovskij strelok (1999)
Den radio (2008)
Konstantin Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Idiot (2003) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Tri muškeťora (2013)
Aleksey Malkov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Na igre (2009)
Boj s těňju 2: Revanš (2007)
Domovoj (2008)
Irina Grinyova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Ja ljublju těbja (2004)
Ekaterina Volkova
Związek Radziecki
Elena Medvedeva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tak tu cicho o zmierzchu... (2015)
Wysocki (2011)
Darya Belousova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Udar słoneczny (2014)
Pikovaja dama: Zazerkalje (2019)
Andrey Sviridov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Pjatnica (2016)
Samoubijcy (2012)
Rusałka (2007)
Natalya Gudkova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kierowca dla Wiery (2004)