Reżyseria:
Rudolf ChudobaScenariusz:
Bolek PolívkaMuzyka:
Petr HapkaWykonawca:
Bolek Polívka, Marie Rottrová, Jiří Pecha, Chantal Poullain, Lenka Filipová, Hana Hegerová, Arnošt Goldflam, Pavel Bobek, Miroslav Horníček (więcej)Występują
Bolek Polívka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Marie Rottrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (koncert)
Jiří Pecha
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Chantal Poullain
Francja
Najlepsze filmy:
Šašek a královna (1985) (nagranie teatralne)
Konec starých časů (1989)
Szybko tu, szybko tam (1988)
Lenka Filipová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Lýra 50 (2016) (koncert)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Hana Hegerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Błysk nadziei (1963)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Arnošt Goldflam
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Pavel Bobek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Poslední motýl (1990)
Miroslav Horníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Jiří Stivín
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dolina pszczól (1967)
Nocny gość (1961)
Škola hříšníků (1965)
Boris Hybner
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Jára Cimrman śpi (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Petr Nárožný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (teledysk)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Michal Nesvadba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Korunní princ (2015) (film telewizyjny)
Prodavač humoru (1984)
Tomáš Hanák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mlýny (1994) (nagranie teatralne)
Dym (1990)
Ztracená brána (2012) (serial)
Iva Bittová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Żelary (2003)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Ružové sny (1976)
Marta Kubišová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Július Satinský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Trzech weteranów (1983)
Petr Hapka
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Przypadek dla początkującego kata (1969)
Dziewiate serce (1978)
Okurkový hrdina (1963)
Otakáro Maria Schmidt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mlýny (1994) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dym (1990)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)