Reżyseria:
Otto KrivánekScenariusz:
Eva KrivánkováZdjęcia:
Jozef BrezanskýMuzyka:
Ali BrezovskýObsada:
Ivan Letko, Oľga Zöllnerová, Darina Chmúrová, Vladimír Černý, Eva Krížiková, Jozef Bednárik, Zdena Studenková, Jana Nagyová Pulm, Jozef Dóczy, Viktor Blaho, Ria Paldiová, František Bača (więcej)Obsada
Ivan Letko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Živý bič (1966) (film telewizyjny)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Otec (1994) (film telewizyjny)
Oľga Zöllnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Darina Chmúrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Chlapci, dievčatá a psy (1970) (film telewizyjny)
Neodchádzaj nocou letnou (1984)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Jozef Bednárik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Jana Nagyová Pulm
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Jozef Dóczy
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Viktor Blaho
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ria Paldiová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Izrafel (1978) (film telewizyjny)
Tma (1969) (film telewizyjny)
Dvaja muži pod posteľou (1994) (film telewizyjny)
František Bača
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Džarkovia (1973) (film telewizyjny)
Alfréd Swan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Hana Letková Gajdošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Mojmír II. (1981) (film telewizyjny)
Barón (1989) (film telewizyjny)
Mária Hájková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Vladimír Durdík ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Magda Paveleková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Viera Štepová Radványiová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miedziana wieża (1970)
Bokser i śmierć (1962)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Eva Landlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Článok na prvú stranu (1978) (film telewizyjny)
Martina Vančíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Minúta rozhodnutia (1975) (film telewizyjny)
Priama úmera (1987) (film telewizyjny)
Rozvedená (1978) (film telewizyjny)