Kiss Dum: Engage Planet
Twórcy:
Yasuchika NagaokaScenariusz:
Rika NakaseZdjęcia:
Takeshi KatsurayamaObsada:
Daisuke Ono, Aya Endō, Nana Mizuki, Akeno Watanabe, Satomi Akesaka, Ryōka Yuzuki, Shinji Kawada, Yuka Iguchi, Mai Kadowaki, Reiko Sasakawa, Tarô Yamaguchi, Tsuguo Mogami, Susumu Akagi (więcej)Obsada
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Satomi Akesaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Akame ga kill! (2014) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Ryōka Yuzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yuka Iguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Mai Kadowaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Reiko Sasakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Šiki (2010) (serial)
Tarô Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tsuguo Mogami
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Susumu Akagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takashi Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Eiji Miyashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Paripi Kómei (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Natsuki Mori
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)