Reżyseria:
Antonín DvořákScenariusz:
Jan JílekZdjęcia:
Vladimír OpletalMuzyka:
Luboš FišerObsada:
Jaroslav Satoranský, Jaroslava Obermaierová, Oldřich Vízner, Petr Svojtka, Consuela Morávková, Václav Mareš, Věra Tichánková, Vladimír Šmeral, Josef Vinklář, Zdeněk Řehoř, Zdeněk Kryzánek (więcej)Obsada
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Oldřich Vízner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Postrzyżyny (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Petr Svojtka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Consuela Morávková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Petřička (1976) (film telewizyjny)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Věra Tichánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Vladimír Šmeral
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Skowronki na uwięzi (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Zdeněk Kryzánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Dolina pszczól (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Libuše Geprtová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Jana Šulcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Josef Bek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Biała pani (1965)
František Vicena
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Błysk nadziei (1963)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Ladislav Boháč
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Škola základ života (1938)
Biała zaraza (1937)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Karel Höger
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Malér (1965) (film telewizyjny)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Przygody Münchhausena (1961)
Václav Švorc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Karel Šebesta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)