Džúšin enbu: Hero Tales
Scenariusz:
Yūichi KadotaZdjęcia:
Tetsuharu HiguchiMuzyka:
Tamiya TerashimaObsada:
Ken'ichi Suzumura, Akemi Kanda, Takahiro Sakurai, Yūki Tai, Banjō Ginga, 二又一成, 福山潤, Shō Hayami, Kinryū Arimoto, Junko Kitanishi, Sachi Matsumoto, Miyu Ootake, Katsuhisa Hōki, Kappei Yamaguchi (więcej)Opisy(1)
Keiro appears to be plotting against the empire, and the traveling heroes tangle with bandits on behalf of some starving orphans. During the unexpected skirmish, Taito learns the value of teamwork. (Crunchyroll)
Obsada
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yūki Tai
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
二又一成
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Shō Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Junko Kitanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Sachi Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Claymore (2007) (serial)
Aoi bungaku series (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Miyu Ootake
Japonia
Najlepsze seriale:
Mnemosyne: Mnemosyne no musumetači (2008) (serial)
H2O: Footprints in the Sand (2008) (serial)
Akane-iro ni somaru saka (2008) (serial)
Katsuhisa Hōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Tomoyuki Dan
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Mitsuru Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Kidó senši Gundam Unicorn (2010) (serial)
Make My Day (2023) (serial)
Yū Kamonomiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Little Busters! (2012) (serial)
Dansu in za vanpaia bando (2010) (serial)