Džúšin enbu: Hero Tales
Reżyseria:
Osamu SekitaScenariusz:
Hideki ShiraneZdjęcia:
Tetsuharu HiguchiMuzyka:
Tamiya TerashimaObsada:
Ken'ichi Suzumura, Akemi Kanda, Takahiro Sakurai, Yūki Tai, Banjō Ginga, 二又一成, 福山潤, Fumiko Orikasa, Kinryū Arimoto, Shō Hayami, Junko Kitanishi, Tetsuo Kanao, Yūko Kaida, Rikiya Koyama, Eri Miyajima (więcej)Opisy(1)
When Ryuko objects to his father’s use of zombie foot soldiers to slaughter innocent citizens, he ends up behind bars. On the other side of the empire, Taito rallies his fellow heroes for one final battle! (Crunchyroll)
Obsada
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūki Tai
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
二又一成
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Shō Hayami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Junko Kitanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Tetsuo Kanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūko Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Eri Miyajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Yoshikazu Kazuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Romeo × Juliet (2007) (serial)
Toshitsugu Takashina
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Kenji Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Tetsuya Motomura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)