Obsada
Scott Beaudin
Kanada
Najlepsze seriale:
Towarzysze podróży (2023) (serial)
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
Szpital nadziei (2012) (serial)
Jason Spevack
Kanada
Najlepsze seriale:
Być człowiekiem (2011) (serial)
R.L. Stine's the Haunting Hour: The Series (2010) (serial)
ReGenesis (2004) (serial)
Ana Golja
Kanada
Najlepsze seriale:
Flashpoint (2008) (serial)
Conviction (2016) (serial)
Life with Boys (2011) (serial)
Matthew Knight
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Queer as Folk (2000) (serial)
Miasto cudów (2012) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Dakota Goyo
Kanada
Najlepsze seriale:
R.L. Stine's the Haunting Hour: The Series (2010) (serial)
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
Happy Town (2010) (serial)
Gage Munroe
Kanada
Najlepsze seriale:
The Expanse (2015) (serial)
ReGenesis (2004) (serial)
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
Will Bowes
Kanada
Najlepsze seriale:
Jane and the Dragon (2005) (serial)
Grace i Grace (2017) (serial)
Spinning Out (2020) (serial)
Adrianna Di Liello
Najlepsze seriale:
Dark Matter (2015) (serial)
Szpital nadziei (2012) (serial)
Annedroids (2013) (serial)
Nathan McLeod
Kanada
Najlepsze seriale:
Breakout Kings (2011) (serial)
Life with Boys (2011) (serial)
Judy Marshak
Najlepsze seriale:
Ania, nie Anna (2017) (serial)
Road to Avonlea (1990) (serial)
Tales from the Cryptkeeper (1993) (serial)
Dylan Everett
Kanada
Najlepsze seriale:
Nie z tego świata (2005) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
The Dresden Files (2007) (serial)
Ron Pardo
Kanada
Najlepsze seriale:
Bob and Margaret (1998) (serial)
Time Squad (2001) (serial)
World of Quest (2008) (serial)
Jacob Ewaniuk
Najlepsze seriale:
Totalna porażka (2007) (serial)
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
Wild Kratts (2011) (serial)
Miranda Edwards
Najlepsze seriale:
Holistyczna agencja detekywistyczna Dirka Gently'ego (2016) (serial)
The Good Doctor (2017) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Andrew Sabiston
Kanada
Najlepsze seriale:
Queer as Folk (2000) (serial)
Tales from the Cryptkeeper (1993) (serial)
Odyssey 5 (2002) (serial)
David Huband
Kanada
Najlepsze seriale:
Traders (1996) (serial)
Exhibit A: Secrets of Forensic Science (1997) (serial)
The State Within (2006) (serial)
Laurie Murdoch
Kanada
Najlepsze seriale:
Nie z tego świata (2005) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Reacher (2022) (serial)
Kevin Dennis
Kanada
Najlepsze seriale:
22.11.63 (2016) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Orphan Black (2013) (serial)
Ivan Sherry
Najlepsze seriale:
Fargo (2014) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Orphan Black (2013) (serial)
Josette Halpert
Kanada
Najlepsze seriale:
Szpital nadziei (2012) (serial)
Nowe gliny (2010) (serial)
Piękna i bestia (2012) (serial)