Scenariusz:
Yasunori IdeMuzyka:
Noriyasu AgematsuObsada:
Satomi Akesaka, Nomico, Hitomi Nabatame, Aya Hirano, Momoko Saitō, Mikako Takahashi, Mai Kadowaki, Kishō Taniyama, Tomoko Kaneda, Haruhi Nanao (więcej)Odcinki(15)
-
Hadžimete no džumon wa amai wana / Gogo no džumon wa akai club (E01)
-
Cuki no džumon wa či no keifu / Majakaši no džumon wa TV shopping (E02)
-
Ašita no džumon wa ai no kenkecu / Šiawase no džumon wa risó no dansei (E03)
-
Naišo no džumon wa baiuzensen / Mimijori na džumon wa tanabata macure (E04)
-
Dacurjoku no džumon wa kaisuijoku / Koi no džumon wa kaisuijoku (E05)
-
Saisei no džumon wa džigoku tanbó / Ijaši no džumon wa kóen debut (E06)
-
Mattari no džumon wa džúgoja / Gattai no džumon wa muteki robot M5! (E07)
-
Kon'ja no džumon wa kjúkecuki / Jume no džumon wa ičiniči dake no mahó (E08)
-
Zekkó no džumon wa irootoko-san irašái / Širo no džumon wa Christmas (E09)
-
Cold no džumon wa snowboard ski / Hot na džumon wa tennen onsen (E10)
-
Mukuči na džumon wa tanoší eikawa / Pinch no džumon wa sajonara no mukógawa (E11)
-
Aišú no džumon wa omoide ni kawaru toki / Jasašii džumon wa mahócukai (E12)
-
Dassecu no džumon wa Momotaró (E13)
-
If no džumon wa Dr. ○×△□ (E14)
-
Taisecu na džumon wa Valentine day (E15)
Obsada
Satomi Akesaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Akame ga kill! (2014) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Nomico
Japonia
Najlepsze seriale:
Renkin sankjú Magical? Pokán (2006) (serial)
Hitomi Nabatame
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Aya Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Momoko Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Sketchbook ~full color'S~ (2007) (serial)
Isekai no seikiši monogatari (2009) (serial)
Mikako Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Mai Kadowaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Tomoko Kaneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Haruhi Nanao
Japonia
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kana Uetake
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Kōichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Taketoshi Kawano
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Major (2004) (serial)
Yūko Gibu
Japonia
Najlepsze seriale:
Usagi Drop (2011) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Kei'ichi Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shiho Hisajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
佐々木日菜子
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Tomo Adachi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Anri Shiono
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Aa! Megami-sama (2005) (serial)